Brīvās cīņas sportisti starp labākajiem Latvijas čempionātā

23. februārī Bauskā notika Latvijas čempionāts brīvajā cīņā kadetiem (2002.-2003.g.dzimušie).

Par ļoti veiksmīgu uzskatāms sporta skolas trenera Andreja Andrijanova audzēkņu starts – 1 Latvijas čempions un 5 trešās vietas.

Par Latvijas čempionu svara kategorijā līdz 110kg kļuva Romāns Atrahimovičs, kuram pārsvara dēļ bija jācīnās sev neierastā kategorijā, bet tomēr uzvara!

Par trešās vietas ieguvējiem kļuva Andris Trofimovs (60kg), Vladislavs Kuzmickis (65kg), Vasīlijs Isačenko(70kg), Rinalds Skorodihins (70kg) un Maksims Romanovs (80kg). Visi puiši ir no Naujenes pagasta.

Pēc izcīnīto medaļu un ieņemto vietu skaita Daugavpils novads ierindojās 3.vietā Latvijā, uzvarēja Daugavpils, otrie Rīga. Aiz mums palika gan Jelgavas gan Krāslavas, Bauskas un citas lielās sporta skolas.  Speciālbalvu saņēma arī treneris Andrejs Andrijanovs, kā otrais labākais treneris, piekāpjoties tikai kādreizējam Anastasijas Grigorjevas trenerim Sergejam Kursītim.

Lielie panākumi tik atbildīgās sacensībās priecē un vieš cerību, ka puiši ne sliktāk startēs vasarā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, jo tieši kadetu vecumam būs jāpiedalās nozīmīgākajās Latvijas jaunatnes sporta sacensībās.