Daina Amosova pildīs Daugavpils novada domes deputātes pienākumus

No 14. augusta Daugavpils novada domes deputātu rindas papildinājusi Daina Amosova, kura startēja 2017. gada pašvaldību vēlēšanās no sociāldemokrātiskā partijas „Saskaņa” saraksta. Daina Amosova stājās iepriekšējā partijas biedra Jāņa Vagaļa vietā, kura deputāta pilnvaras tika izbeigtas pirms termiņa ar 23. jūliju. Saskaņā ar Daugavpils novada domes 2017. gada 3. jūnija vēlēšanu rezultātiem Daina Amosova ir nākamā kandidāte sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” sarakstā, kas ieguvusi vislielāko vēlētāju balsu skaitu (1693 balsis).

Daugavpils novada domes deputāti vienbalsīgi apstiprināja viņas kandidatūru un iecēla par pašvaldības finanšu komitejas locekli, kur iepriekš darbojās J. Vagalis.

Daina Amosova strādā par sporta skolotāju Daugavpils Logopēdiskās internātpamatskolas attīstības centrā. No sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” saraksta startējusi arī  2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās un pildījusi Daugavpils novada domes deputātes pienākumus.