Daugavpils novads tika veiksmīgi pārstāvēts tūrisma izstādē Lietuvā

27. janvārī Viļņas izstāžu kompleksā “Litexpo” noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2019”, kurā Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” pārstāvji, kopā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra speciālistiem popularizēja Latgales reģiona plašo tūrisma piedāvājumu.

Izstāde bija plaši apmeklēta, un lietuviešus piesaistīja elegantais Daugavpils stends. Izstādes apmeklētājiem bija pieejami tūrisma materiāli par Latgales reģionu, Daugavpils pilsētu un Daugavpils novadu. Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām reģionā. Izstādes apmeklētāji interesējās par populārākajiem tūrisma objektiem un maršrutiem Latgalē, par aktīvo atpūtu, kulināro mantojumu, ēdināšanas un nakšņošanas iespējām Latgales pilsētās un novados.

Izstādes otrajā dienā, 26. janvārī, Daugavpils stendā notika dažādas aktivitātes bērniem kopā ar zinātkāres centru “ZINOO”. Savukārt 27. janvārī, svētdien, stendā darbojās Daugavpils Marka Rotko mākslas centra grafikas darbnīca, kur ikviens interesents varēja izveidot savu pastkartīti ar Daugavpils logotipu.

Izstādes laikā notika viktorīna, kurā varēja piedalīties ikviens stenda apmeklētājs, pareizi atbildot uz sagatavotajiem jautājumiem, tika izlozētas sadarbības partneru Sventes muižas un kalnu slēpošanas bāzes Egļukalns  sarūpētās dāvanu kartes.

Izstāde “Adventur 2019”  ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus. Ik gadu izstādi apmeklē vairāk nekā 12 000 interesentu, kas, galvenokārt, ir gala patērētāji.