Fotoakcija „Latvijas ainava”

Gaidot Latvijas 103. dzimšanas dienu, Augšdaugavas novada Kultūras centrs „Vārpa” aicina pārlūkot savas fotogrāfiju mapes datorā vai doties dabā ar fotoaparātu un līdz 15. novembrim atsūtīt uz e.pastu anita.lipska@dnkp.lv  vienu fotogrāfiju – Latvijas ainavu jebkurā gadalaikā, norādot autora vārdu, uzvārdu un redzamo vietu.

Fotogrāfijas tiks publicētas Augšdaugavas novada Kultūras centra „Vārpa” sociālā tīkla facebook profilā. Trīs akcijas dalībniekiem, kuru darbi līdz novembra beigām būs saņēmuši visvairāk pozitīvo emociju zīmju (īkšķis, smaids, sirsniņa), dāvināsim suvenīrus.

P.S. Vai zināji, ka 2021. gadā Latvijas kultūras kanons tika papildināts ar sadaļu „Ainavas”, iekļaujot astoņas Latvijas skaistumu un daudzveidību apliecinošas ainavas, tai skaitā arī mums tik tuvos un iemīļotos Daugavas lokus?