Iegrieza jauno mācību gadu Maļinovā

  1. augusta pēcpusdienā Maļinovas pagasta saieta namā notika bērniem veltīts pasākums “Iegriežam jauno mācību gadu”.

Ar muzikālo sveicienu uzstājās Maļinovas pagasta saieta nama vokālais ansamblis “Avenes”. Topošajam pirmklasniekam Artjomam Fominam bija pirmais pārbaudījums – dzejolīša deklamēšana par došanos uz skolu, kā arī pirmā zvana ieskandināšana. Lai iepriecinātu bērnus, ciemos ieradās multfilmu varoņi suņuks Barboskins un kovbojs Vudijs. Visi kopīgi spēlēja dažādas atjautības spēles. Pasākuma laikā Olga Pankova bērniem apgleznoja sejiņas. Pēc pasākuma bērnus  ar vecākiem aicināja uz disenīti, lai izkustētos pirms skolas. Visi bērni saņēma nelielas pārsteiguma balvas, lineālus, zīmuļus, krītiņus un labā garastāvoklī devās mājup.

Visiem skolēniem novēlam sekmīgu jauno mācību gadu!

Informāciju sagatavoja, Maļinovas pagasta saieta nam vadītāja Natālija Davidova.