Informatīvā stunda “Dažādu dzīves situāciju e-risinājumi, portālā Latvija.lv”

Naujenes tautas bibliotēka 27. martā plkst. 15.00 Digitālās nedēļas ietvaros organizē informatīvo stundu “Dažādu dzīves situāciju e-risinājumi, portālā Latvija.lv”, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, kuri vēlas uzzināt, kā var elektroniski iesniegt slimības lapu, gada ienākumu deklarāciju, nomaksāt nekustamā īpašuma nodokļi, pierakstīties uz izmeklējumiem, apdrošināties un rast citus e-risinājumus. Praktiskās nodarbības laikā būs nepieciešami identifikācijas līdzekļi, kurus lūgums ņemt līdzi un vēlams ņemt līdzi  personīgo portatīvo datoru, jo datorizētu darba vietu skaits ir ierobežots. Lūdzam iepriekš pieteikties, paldies!

Tālr. uzziņām 65450246, biblioteka@naujene.lv

*Informējam, ka pasākumā tiks veikta fotografēšana, filmēšana. Iegūtie dati tiks ievietoti publiski pieejamās tīmekļa vietnēs.

Informāciju sagatavoja:
Diāna Čiževska
Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja