Naujenes pagasta seniori sagaidīja Veco Jauno gadu

14. janvārī Naujenes pagasta seniori ar jautrām dziesmām un raitām dejām vēra ciet durvis 2018. gadam un sagaidīja jauno 2019. gadu sētā.

Katru gadu seniori tiekas janvāra vidū, lai paskatītos un parādītu to, kā iepriekšējā gadā viņi ir strādājuši un, protams, lai jaukā kompānijā pavadītu laiku. Par tradīciju ir arī kļuvuši novēlējumi, ko, iededzot brīnumsvecīti, visiem klātesošajiem vēlēja gan pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne, gan arī senioru kolektīvu vadītāji un dalībnieki.

Šogad seniorus sveikt bija ieradušies mazie Naujenes pagasta iedzīvotāji – Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” deju grupiņas (vadītājas Tatjana Zviceviča un Tamāra Šušunova), Lāču pamatskolas popgrupa (vadītāja Zita Nitiša). Visi klātesošie varēja pārliecināties, ka seniori Naujenes pagastā ir ļoti aktīvi – viņi dzied, dejo un spēlē teātri. Koncertā piedalījās Naujenes kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Dzeipurs” (vadītāja Zita Nitiša), Naujenes dienas centra senioru vokālais ansamblis “Rasa” (vadītājs Sergejs Almakajevs), Naujenes dienas centra dramatiskais pulciņš (vadītājs Miroslavs Blakunovs), Natālija un Viktors Vaļkovski un ciemiņi no Daugavpils – Daugavpils sociālā dienesta diena centra “Saskarsme” deju kolektīvs “Sapnis” (vadītāja Tamāra Ivanova).

Mēs vēlam, lai katru gadu Jums, mīļie seniori, būtu prieks par kopābūšanu un azarts darīt vēl vairāk nekā iepriekšējā gadā! Veselību!

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavojuši:
Naujenes kultūras centra speciālisti