Piedalies virtuālajā izstādē “Šī laika sajūtas”!

Šis pandēmijas laiks ir noteikti grūts daudzu iemeslu dēļ. Otrais vilnis ir sniedzis lielāku emocionālu triecienu, nekā pirmais vilnis pavasara laikā. Savās mājsaimniecībās ar paziņām mēs apspriežam mūsu domas par pieņemtajiem lēmumiem šīs situācijas risināšanai, bet visnotaļ bez nepieciešamās uzmanības ir palicis mūsu psiholoģiskais un emocionālais stāvoklis!

Ja vien tev ir vēlme pašizpausties un padalīties ar savām sajūtām par to, kā juties dotajā brīdī esošās situācijas dēļ, tad piedalies virtuālās izstādes “Šī laika sajūtas” tapšanā!

Var piedalīties ar – fotogrāfiju, dzeju vai prozu, vizuālo mākslu, mūziku – izmantojot to valodu, kas tev ir visērtākā.

Virtuālā izstāde nav ne konkurss, ne platforma novērtēšanai un kritikai – tā ir iespēja izteikt sajūtas, noņemt daļu no savas spriedzes un sajust kopību ar pārējiem!

Sūti darbu par šo tēmu līdz 19.02.2021. un visus interesējošus jautājumus uz – medumi.izstade@inbox.lv.

Pie vēstules jāpievieno vārds, uzvārds, vecums un darba nosaukums (vecums netiks publicēts). Netiks pieņemti darbi, kas ir tiešā veidā fokusēti uz valdības pieņemto lēmumu nepieņemšanu vai apstrīdēšanu. Galvenā tēma pie kuras jāpieturas ir – sajūtas.

Sūtot savu darbu automātiski piekrīti tā publicēšanai. Ja vien vēlies piedalīties zem segvārda, jāatsūta vēstulē savs vārds, uzvārds un vecums, bet ar piezīmi zem kāda segvārda vēlies publicēties.

Ja saņemsim lielāku skaitu pieteikumu nekā gaidīts, tad sadalīsim izstādi divās daļās. Pirmais publicēšanas datums provizoriski būs pēdējā februāra vai marta nedēļa. Par to tiks paziņots Daugavpils novada un Medumu mājaslapās. Mājaslapa uz izstādi tiks nosūtīta visu dalībnieku e-pastos caur kuriem saņemti pieteikumi. 

Pastāsti par to paziņām, kam tas varētu interesēt, jo esam pārliecināti, ka tavā paziņu un draugu lokā noteikti ir radoši cilvēki, kam tas varētu interesēt!

Gaidām pieteikumus un uz drīzu tikšanos virtuālajā vidē!

Medumu Tautas nama vadītāja,
Elizabete Poddubnova