Radām Latvijas svētku sajūtu kopā!

Katru gadu Daugavpils novada jaunieši sveic Latviju dzimšanas dienā. Neskatoties uz ieviestajām korekcijām mūsu ikdienā (ārkārtējo situāciju), arī šogad jaunieši ir sagatavojuši dāvanas Latvijai.

Šogad jaunieši radoši izpaudās un noformēja Latvijas karti. Katra pagasta jaunieši izvēlējās savu tēmu un noskaņu kartes noformēšanai, attēloja dabas skatus un arhitektūras objektus, rakstīja novēlējumus, atzīmēja skaistākās vietas, parādīja, ar ko viņi lepojas savā dzimtenē. Tagad šīs kartes rotā vairāku pagastu pārvalžu telpas un jauniešu centrus, kas lieliski iederējās svētku noformējumā. Tas radīja patriotisku un sirsnīgu noskaņu.

Pateicamies par brīnišķīgajiem darbiem Ambeļu, Biķernieku, Demenes, Dubnas, Kalupes, Kalkūnes, Līksnas, Maļinovas, Medumu, Naujenes, Nīcgales, Skrudalienas, Sventes, Vecsalienas un Vaboles pagasta jauniešiem.

Paldies Viktoram Petaško par Latvijas kartēm, kas tika izgatavotas no putuplasta.

Informāciju sniedza: Olesja Ņikitina, Daugavpils novada domes jaunatnes lietu speciāliste