Daugavpils novada domes komisijas, padomes
Daugavpils novada domes pedagoģiski medicīniskā komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Natālija Pēterāne – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos |
Komisijas priekšsēdētājas vietniece | Aija Centnere – Daugavpils novada domes Sociālā dienesta psiholoģe |
Komisijas locekļi | Nadežda Pavlova – ģimenes ārste, pediatre Irina Lisjonoka – speciālais pedagogs Olga Solima – audio logopēde |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada interešu izglītības programmu izvērtēšanas un valsts budžeta mērķdotācijas sadales komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore |
Komisijas priekšsēdētājas vietniece | Janita Zarakovska – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja |
Komisijas locekļi | Natālija Pēterāne – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes bērnu tiesību aizsardzības speciāliste Inese Zuģicka – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes metodiķe Jānis Kudiņš – Daugavpils novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada pašvaldības administratīvā komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Juris Livčāns – Daugavpils novada domes deputāts, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Andris Slesars – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Juridiskās daļas juriskonsults |
Komisijas locekļi | Brigita Vasiļevska – Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Natālija Pēterāne – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Rita Beļska – Daugavpils novada Sociālā dienesta Ģimenes ar bērniem daļas vadītāja Svetlana Kursīte – Daugavpils novada domes deputāte |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada vēlēšanu komisija | |
Komisijas locekļi | Jānis Briška Edgars Ivbulis Inese Kļučinska Ināra Natarova Vita Rūtiņa Ivars Smans Artūrs Paipals |
Lēmums | |
Daugavpils novada pašvaldības īpašuma atsavināšanas un nomas tiesību izsoles komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Irēna Timšāne – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja |
Komisijas locekļi | Andris Slesars – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas juriskonsults Ilze Ondzule – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas vadītāja Andrejs Bruns – Daugavpils novada domes deputāts Kornēlija Gailīte – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas nekustamā īpašuma speciāliste. |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada pašvaldības tirdzniecības atļauju izsniegšanas un tirdzniecības vietu noteikšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Jāzeps Krukovskis – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Komercdarbības konsultants |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Ina Simanoviča – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas vecākā zemes lietu speciāliste |
Komisijas locekļi | Andris Slesars – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Juridiskās nodaļas juriskonsults Jānis Vanags – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Budžeta nodaļas vadītājs Ināra Miglāne – Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada pašvaldības ceļu fonda komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Arvīds Kucins – Daugavpils novada domes priekšsēdētājs |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore |
Komisijas locekļi | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Aizbalts – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektores vietnieks Juris Livčāns – Daugavpils novada domes sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viktors Kalāns – Daugavpils novada domes tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Anita Pabērza – Daugavpils novada Komunālās saimniecības nodaļas transporta tīklu inženiere |
Lēmums Nolikums | |
Īpašuma pārvaldīšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Ilze Ondzule – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas vadītāja |
Komisijas locekļi | Andrejs Bruns – Daugavpils novada domes deputāts Viktors Kalāns – Daugavpils novada domes deputāts Nansija Tamane – Daugavpils novada domes Būvvaldes vadītāja, Daugavpils novada galvenā arhitekte Irēna Timšāne – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja Olga Lukaševiča – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Plānošanas nodaļas vadītāja Juris Uļjans – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Plānošanas nodaļas Ģeotelpiskās informācijas sistēmas daļas vadītājs Andris Slesars – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas juriskonsults Ina Simanoviča – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas vecākā zemes lietu speciāliste |
Lēmums Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada pašvaldības dzīvokļu jautājumu komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Andris Pļaskota – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Juridiskās nodaļas vadītājs |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Ilze Ondzule – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas vadītāja |
Komisijas locekļi | Aivars Elksniņš – Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “NAUJENES PAKALPOJUMU SERVISS” valdes loceklis Anna Jegorova – Daugavpils novada Sociālā dienesta vadītāja Guntars Melnis – Daugavpils novada domes deputāts Sigita Smane – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma nodaļas speciāliste mājokļu jautājumos Regīna Tamane – Daugavpils novada domes deputāte Ināra Ūbele – Kalupes pagasta pārvaldes vadītāja. |
Lēmums Nolikums | |
Ar lauksaimniecības zemi veikto darījumu tiesiskuma uzraudzības komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Ināra Natarova – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora 1. vietniece |
Komisijas priekšsēdētājas vietnieks | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas locekļi | Ilmārs Skuķis – Daugavpils novada domes deputāts Andris Pļaskota – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas vadītājs Juris Uļjans – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Ģeotelpiskās informācijas sistēmas daļas vadītājs Andris Slesars – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas juriskonsults. |
Lēmums Nolikums Zemes iegādes darījumu reģistrs |
Daugavpils novada domes daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes veicināšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore |
Komisijas priekšsēdētājas vietniece | Irēna Timšāne – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja |
Komisijas locekļi | Aleksandrs Aizbalts – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Aleksejs Mackevičs – Daugavpils novada domes deputāts Andris Pļaskota – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas vadītājs Sigita Smane – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma daļas speciāliste mājokļu jautājumos Ilze Raščevska – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes Īpašuma daļas vadītāja Aleksandrs Sibircevs – Daugavpils novada domes deputāts Olga Sokolovska – Daugavpils novada domes Komunālās saimniecības nodaļas vadītāja Nansija Tamane – Daugavpils novada domes Būvvaldes vadītāja, Daugavpils novada galvenā arhitekte |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada domes siltumapgādes, ūdensapgādes, kanalizācijas pakalpojumu un sadzīves atkritumu savākšanas tarifu projektu izvērtēšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Aleksandrs Aizbalts – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks |
Komisijas locekļi | Aleksandrs Sibircevs – Daugavpils novada domes deputāts Aleksejs Mackevičs – Daugavpils novada domes deputāts Betija Ivanova – Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Juris Livčāns – Daugavpils novada domes sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Andris Pļaskota – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas vadītājs |
Komisijas sekretāre | Silvija Safina – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Vispārējās daļas lietvede. |
Lēmums Lēmums Nolikums | |
Stipendiju piešķiršanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore |
Komisijas priekšsēdētājas vietniece | Janita Zarakovska – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja |
Komisijas locekļi | Jānis Kudiņš -Daugavpils novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Belkovskis – Daugavpils novada domes deputāts Viktors Kalāns – Daugavpils novada domes tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Irēna Timšāne – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja Jāzeps Krukovskis – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Projektu nodaļas komercdarbības konsultants |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada domes apbalvošanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Arvīds Kucins – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja |
Komisijas priekšsēdētājas vietnieks | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas locekļi | Juris Livčāns – Daugavpils novada domes sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Belkovskis – Daugavpils novada domes tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kudiņš – Daugavpils novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Jolita Zubcova – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Personāla daļas vadītāja. |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada Medību koordinācijas komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Guntars Melnis – Daugavpils novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietnieks |
Komisijas locekļi | Karīna Lazdāne – Dienvidlatgales virsmežniecības inženiere medību jautājumos Gunārs Ābelītis – Lauku atbalsta dienesta Dienvidlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vecākais inspektors Viktors Friliņš – Biedrības “Daugavpils mednieku un makšķernieku saimniecība” valdes priekšsēdētājs Egīls Rūtiņš – Latvijas Mednieku savienības Dienvidlatgales reģiona priekšsēdētājs Aleksandrs Aizbalts – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks |
Komisijas sekretāre | Silvija Safina – Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes lietvede |
Lēmums Nolikums | |
Daugavpils novada Kultūras mantojuma komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Ināra Mukāne – Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Nansija Tamane – Daugavpils novada domes Būvvaldes vadītāja, Daugavpils novada galvenā arhitekte |
Komisijas locekļi | Jānis Kudiņš – Daugavpils novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Aleksejs Mackevičs – Daugavpils novada domes deputāts Olga Lukaševiča – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Plānošanas nodaļas vadītāja Aiva Lāce – Daugavpils novada Kultūras pārvaldes Kultūras mantojuma daļas vadītāja Evita Kusiņa-Koļesņika – Naujenes Novadpētniecības muzeja direktore Henrihs Soms – Dr.hist., Latgales pētniecības institūta direktors Jānis Briška – Špoģu vidusskolas vēstures skolotājs |
Lēmums Nolikums | |
Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statusa piešķiršanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Ināra Natarova – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora 1.vietniece |
Komisijas locekļi | Anna Jegorova – Daugavpils novada Sociālā dienesta vadītāja Vija Sibirceva – Daugavpils novada Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļas vadītāja Lidija Skrinda – politiski represēta persona Andris Pļaskota – Daugavpils novada domes Juridiskās nodaļas vadītājs |
Atbalsta fonda biedrībām finansējuma piešķiršanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore |
Komisijas locekļi | Ināra Natarova – pašvaldības izpilddirektores 1.vietniece Irēna Timšāne – Finanšu pārvaldes vadītāja Lilija Valtere – Finanšu pārvaldes galvenās grāmatvedes vietniece |
Komisijas sekretāre | Silvija Safina – Darba aizsardzības speciāliste |
Kārtība biedrību atbalstam 1.pielikums 2.pielikums |
Dabas parka „Daugavas loki” konsultatīvā padome | |
Padomes locekļi | Jolanta Bāra – Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” pārstāve Ināra Dzalbe – Krāslavas novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Olga Lukaševiča – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes Plānošanas nodaļas vadītāja Jānis Silovs – Biedrības „Daugavas Savienība” valdes loceklis Anda Zeize – Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas direktore Kristīne Riekstiņa – Valsts meža dienesta Dienvidlatgales virsmežniecības inženiere vides aizsardzības jautājumos Elmīra Boikova – Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta Jūras Ekoloģijas laboratorijas vadītāja, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Vides konsultatīvās padomes eksperte Ieva Švarca – UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Kultūras sektora vadītāja Elita Kalniņa – Biedrības „Vides aizsardzības klubs” viceprezidente Dacīte Beķere – Biedrības „Vides aizsardzības klubs” domniece Dainis Īvāns – Biedrības „Vides aizsardzības klubs” pārstāvis un publicists Vilma Platpīre – Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Latgales reģionālās nodaļas vadītāja Ināra Mukāne – Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja. |
Lēmums Nolikums |
Daugavpils novada Uzņēmēju konsultatīvā padome | |
Padomes locekļi | Gunta Some – Latvijas biškopju biedrība, Daugavpils birojs; Biškopības biedrības pārstāve Marina Terza – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latgales reģiona Daugavpils nodaļa; Uzņēmēju organizācijas pārstāve Varis Vilcāns – Daugavpils amatnieku biedrība, Zemnieku saimniecība “Kļavas”; Amatnieku organizācijas pārstāvis, kokapstrāde Arvīds Kucins – Daugavpils novada dome, Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Inese Jakobsone – Individuālais komersants “Višķezers”; Uzņēmēja – Lauku tūrisms Viktors Kalāns – Daugavpils novada dome, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Kļavas V” Daugavpils novada domes deputāts; Piena lopkopība Alberts Mendriķis – Zemnieku saimniecība “Sēlija”; Uzņēmējs – Augļkopība, mazā alkoholisko dzērienu darītava Guntars Vingris – Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rubiki”, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Jaunie Vecozoli”; Rūpniecība, gaļas lopu audzēšana Rita Artiševska – Saimniecība “Indiņi”; Uzņēmēja – Mājražošana, gaļas pārstrāde Jāzeps Krukovskis – Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldes komercdarbības konsultantsLēmums Nolikums |
Daugavpils novada domes sadarbības grupa bērnu tiesību aizsardzības jomā | |
Sastāvs | Rita Beļska – Daugavpils novada domes Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta daļas vadītāja darbam ģimenēs ar bērniem Renāte Ļahovska – Daugavpils novada domes Sociālā dienesta psiholoģe Natālija Pēterāne – Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Regīna Kudiņa – Daugavpils novada Višķu bāriņtiesas priekšsēdētāja Jānis Zahars – Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kārtības policijas Austrumu nodaļas inspektors |
Lēmums Nolikums |
Daugavpils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Andrejs Elksniņš – Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieki | Dmitrijs Karpovs – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes komandiera vietnieks Arvīds Kucins – Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Stefans Rāzna – Ilūkstes novada domes priekšsēdētājs |
Komisijas locekļi | Vitālijs Lisovs – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Daugavpils 2.daļas komandieris Igors Prelatovs – Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aivars Rasčevskis – Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Igors Aleksejevs (Daugavpils pilsētas domes izpilddirektors) Vanda Kezika – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Aleksandrs Aizbalts – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Irēna Timšāne – Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja; Genādijs Kaminskis – Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks; Jānis Anspoks – Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa priekšnieks; Vladislavs Ruskuls – Daugavpils pilsētas domes civilaizsardzības organizators; Līga Formanicka – Ilūkstes novada domes Darba aizsardzības un ugunsdrošības speciāliste; Iveta Plone – Dvietes pagasta pārvaldes pārzine; Ludmila Riekstiņa – Pilskalnes pagasta pārvaldes pārzine; Anatolijs Derjugins – Latvijas Republikas Zemessardzes 34.artilērijas bataljona komandieris; Oļegs Jemašovs – Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieks pulkvedis; Sergejs Smirnovs – Ieslodzījuma vietu pārvaldes Daugavgrīvas cietuma Uzraudzības daļas priekšnieks; Viktors Kosnarevičs – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Latgales reģionālā centra vadītājs; Iveta Lobanoka – Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes direktore); Inga Plociņa – Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes direktores vietniece, Kontroles daļas vadītāja) Antons Lazdāns – Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidlatgales pārvaldes vadītājs; Aivars Pudāns – Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālās saimniecības pārvalde” vadītājs; Teodors Binders – Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālās saimniecības pārvalde” tehniskais direktors; Sergejs Mihailovs – SIA “Daugavpils autobusu parks” valdes loceklis; Valērijs Gomolko – AS “Daugavpils satiksme” laika un kustības pētījumu inženieris; Valentīns Piļščikovs – VAS “Latvijas dzelzceļš” Daugavpils dzelzceļa stacijas priekšnieks; Jurijs Mitrofanovs – AS “Sadales tīkls” Austrumu tehniskās daļas vadītājs; Raitis Ķikusts – SIA “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” tehniskais direktors; Jānis Vagalis – SIA “Labiekārtošana – D” valdes loceklis; Jeļena Lapinska – SIA “Daugavpils ūdens” valdes loceklis; Andris Jemeļjanovs – SIA “Daugavpils ūdens” saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas brigadieris; Jānis Butāns – Latgales reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītājs – galvenais valsts inspektors; Nonna Jakubovska – Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” vadītāja; Ludmila Vainiņa – Veselības inspekcijas Latgales kontroles nodaļas vadītāja; Pjotrs Dedeļs – SIA “SPECMEISTARS” valdes loceklis; |
Komisijas sekretārs | Kārlis Rasis – Daugavpils pilsētas domes izpilddirektora vietnieks |
Lēmums Nolikums |