Rolands Kļavinskis ieguva II vietu Starptautiskajā tautas instrumentu izpildītāju konkursā Francijā

No 26. aprīļa līdz 2. maijam Francijā norisinājās VIII Starptautiskais tautas instrumentu izpildītāju konkurss „Les etoiles Sancyberie”. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju visā pasaulē šogad tas notika attālināti. Konkurss norisinājās divās kārtās – pēc programmas ieraksta noklausīšanās finālā tika aicināti piedalīties tautas instrumentu izpildītāji no Francijas, Itālijas, Polijas, Moldovas, Ukrainas, Austrijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas un citām valstīm. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu šajā konkursa finālā pārstāvēja jaunais akordeonists Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova). Konkursa žūrija novērtēja Rolanda uzstāšanos ar otro augstāko rezultātu viņa vecuma kategorijā un piešķīra Diplomu par iegūto II vietu. Apsveicam!