Svētku rotās greznotā Ilūkstes pilsēta

Skaistais svētku laiks ir aizritējis. Esam iegājuši Jaunā  gada darbīgajā ritmā. Par Ziemassvētku un  Jaunā gada gaidīšanas mirkļiem vēl atgādina  pilsētas rotājumi, kas aizvien priecē Ilūkstes iedzīvotājus un viesus. Drīz tie ieguls kārbās līdz gada nogalei, kad apkārt mirdzēs jaunas uguntiņas un cilvēki smaidi!

Ilūkstē  pērnā gada novembra beigās un decembra sākumā čakli rosījās Ilūkstes pilsētas administrācijas Teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbinieki Leonīds Rudevičs, Genrihs Miknedovičs, Elga Vuškāne, Āris Ruža, Gunārs Mošāns, Aldis Čamans, kā arī SIA “Ornaments” darbinieki  Jurijs Polgins, Vitas Ķibartas. Liela pateicība visiem, kas radīja pilsētu gaišu un priecīgu!

Pilsētā svētku gaismiņās tika izrotātas ielas, skvēri, trotuāri, laukumi, skatlogi, ieejas dažādās iestādēs. Ilūkstes iedzīvotājus, sevišķi bērnus priecēja bagātīgi rotātā egle pilsētas centrā.

Katrs atrada savu mīļāko pilsētas rotu, ko glabās siltās atmiņās un līksmajā sirdī  līdz nākošajiem Ziemassvētkiem!

 Aija Piļka
Ilūkstes pilsētas administrācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 Foto autores:  Aija Piļka, Anete Tamane